Spotkania wykładowe dla specjalistów Jestem PoMOC

Okres dojrzewania to czas intensywnych przemian biologicznych, psychologicznych i społecznych. Przed młodymi ludźmi stoi wiele zadań rozwojowych, takich jak osiągnięcie niezależności, budowanie dojrzałych więzi z rówieśnikami, przygotowanie do kariery zawodowej i samodzielności. Jest to też etap narażony na szczególne ryzyko związane z postawionymi przed młodzieżą zadaniami, które często okazują się zbyt trudne dla młodego organizmu.

Chętnych specjalistów zapraszamy do udziału w trzygodzinnych bezpłatnych spotkaniach wykładowych w ramach projektu Jestem PoMoc: psychologów, pedagogów szkolnych, nauczycieli i wychowawców, specjalistów z bliskiego otoczenia dzieci i młodzieży. Zapraszamy osoby chętne, które chcą zgłębić i usystematyzować wiedzę o najczęstszych zagrożeniach wśród dzieci i młodzieży. Spotkania będą również okazją do podzielenia się swoimi doświadczeniami z pracy.

Jeśli warunki będą na to pozwalały, zajęcia będą odbywały się stacjonarnie w siedzibie Fundacji Zobacz…JESTEM przy ul. Czerniakowskiej 159 w Warszawie (kl. I domofon 200). W razie konieczności, spotkania będą się odbywały on-line.

Terminy spotkań:

Zajęcia będą prowadzone przez specjalistów z zakresu psychologii, seksuologii, farmakologii i prawa.

Zapisy: tel.: 883 337 883, e-mail: pomoc@zobaczjestem.pl

Udział w spotkaniach jest bezpłatny.


Spotkania odbywają się w ramach realizacji zadania publicznego Jestem PoMoc współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy.