Loteria Procenta.

Ruszyła kampania społeczna #LoteriaProcenta promująca postawę darczyńcy. Podatnik, który przekazał w rozliczeniu rocznym PIT 1,5% podatku na dowolną Organizację Pożytku Publicznego, może zarejestrować się na stronie loteriaprocenta.pl i wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród.

#LoteriaProcenta jest działaniem pro-bono. Organizatorem loterii jest spółka Nofsza.pl. Do akcji przyłączyli się także nasi przyjaciele z agencji reklamowej Havas Warsaw, która zrealizowała działania kreatywne, a także jest odpowiedzialna za część wizualną projektu.

Partnerem wspierającym akcję jest też Millennium Goodie, dostawca eKarty goodie – nowoczesnej wirtualnej karty przedpłaconej oraz aplikacji goodie, oferującej m.in. zwroty części wydatków na zakupy w ponad 800 sklepach internetowych. Uczestnicy Loterii mają szansę na zdobycie jednej z 5 eKart podarunkowych o wartości 2.000 zł każda. Taką samą kwotą zostanie zasilone konto wybranej przez Laureata Organizacji Pożytku Publicznego.

Dodatkowo, każdy uczestnik Loterii Procenta otrzyma od goodie upominek – kod cashback o wartości 20 zł do wykorzystania przez nowego użytkownika goodie cashback. Kod może być zrealizowany przez Uczestnika loterii lub (jeśli ten korzystał już wcześniej z goodie cashback) osobę, której Uczestnik podaruje kod. 

Zbieranie zgłoszeń do udziału w losowaniu nagród trwa do 10 maja 2023 roku. Losowanie nagród odbędzie się 17 maja 2023 roku.

Więcej informacji: www.loteriaprocenta.pl