Jestem PoMoc edycja 2 – bezpłatne grupy wsparcia dla rodziców i opiekunów.

Często problemy naszych dzieci oddziałują na nas w bardzo destrukcyjny sposób. Jako rodzice sami musimy borykać się z problemami nie tylko własnymi, ale i dziecka. W takich sytuacjach zapominamy o sobie, a jak pomóc, wesprzeć dziecko, gdy sami jesteśmy w kryzysie emocjonalnym?

Jestem PoMoc edycja 2” to projekt, który jest skierowany do rodziców. Organizujemy spotkania otwartych grup, w których pod opieką wykwalifikowanych specjalistów opiekunowie dzieci i młodzieży z zaburzeniami odżywiania się czy przejawiających zachowania ryzykowne, agresywne dzielą się swoimi doświadczeniami, rozmawiają i wspierają się.

W co drugą niedzielę, w godzinach 10:00 – 12:00, spotyka się grupa wsparcia dla rodziców osób chorujących na zaburzenia odżywiania się.

W co drugi czwartek, w godzinach 18:00-20:00, spotyka się grupa wsparcia dla rodziców i opiekunów dzieci i młodzieży przejawiających trudności emocjonalne, zwłaszcza depresję, zachowania ryzykowne, autoagresywne.

UWAGA! Grupa czwartkowa od grudnia 2022 spotyka się STACJONARNIE w siedzibie Fundacji przy ul. Dobrej 5/2 na warszawskim Powiślu.

Spotkania grupy są bezpłatne (projekt „Jestem PoMoc edycja 2” finansowany ze środków m. st. Warszawy), dokładny kalendarz znajduje się na stronie internetowej Fundacji. Spotkania realizowane w bezpiecznej formule online na platformie Microsoft Teams i stacjonarnie, mają charakter pomocowy, samopomocowy, wspierający i edukacyjny dotyczący relacji między rodzicami i dziećmi, umiejętności komunikacji i rozwiązywania konfliktów.

Chcesz dołączyć do grupy? Skontaktuj się: pomoc@zobaczjestem.pl