Zapraszamy na spektakl „Fair Play” w reżyserii Pawła Podgórskiego

Teatr WAM to pierwszy edukacyjno-musicalowy teatr w Warszawie mieszczący się na 2 piętrze Galerii Młociny na warszawskich Bielanach. Nasze spektakle mają za zadanie oddziaływać na obie strony sceny: mają uczyć, motywować do dialogu, wzruszać i inspirować publiczność, dając jednocześnie przestrzeń dla młodego pokolenia do rozwoju i szeroko pojętej edukacji artystycznej (młodzi Artyści występujący na deskach teatru wraz z dorosłymi, doświadczonymi Aktorami musicalowymi i dramatycznymi).

Teatr WAM to miejsce, które poprzez kulturę, sztukę i wrażliwość sceniczną chce pomóc dzisiejszej młodzieży. Kluczem do dojścia do ich problemów jest przede wszystkim rozmowa, konstruktywny i spokojny dialog. Jako instytucja chcemy poruszać i pracować nad rozwojem mentalnym dzieci ze szkół podstawowych i średnich. Chcemy skupić się nad ich uwrażliwieniem wobec świata, nad ich samoświadomością, uważnością i mądrą, pozbawioną agresji komunikacją.

Obecnie na deskach naszego teatru wystawiamy spektakl „Fair Play” w reżyserii Pawła Podgórskiego poruszający problemy wieku nastoletniego: bunt, agresja, uzależnienia, brak samoakceptacji, wykluczenia społeczne. 

„Fair Play” to historia młodego pokolenia odnajdującego sens bycia dla siebie i innych. Spektakl inspiruje i motywuje do pielęgnowania zasad fair play w każdym aspekcie życia codziennego. To musical o uczciwości względem siebie samego oraz innych, o istocie pozytywnej samooceny oraz dostrzeganiu wartości życia bez filtra wirtualnej rzeczywistości.

Jedna z recenzji:

Zwiastun – link do Youtube:

Zdjęcia ze spektaklu: