Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Uzależnienia chemiczne i behawioralne. Substancje psychoaktywne dostępne w legalnej sprzedaży

13 kwietnia @ 09:00 - 15:00

Czy wiecie, że aby odurzyć się środkami psychoaktywnymi, wystarczy krótka wizyta w aptece? Obawiacie się, że wasze dziecko  może używać substancji psychoaktywnych? Chcecie dowiedzieć się, jak działa mechanizm uzależnienia? Chcielibyście dowiedzieć się o działaniu różnego rodzaju środków na organizm waszego dziecka? Praktyczną wiedzę z przykładami przekaże doświadczony farmaceuta – Tomasz Nasewicz.

Rola rodzica/opiekuna nie jest łatwa. Dzieci, a wraz z nimi cały system rodzinny, stają przed wieloma wyzwaniami rozwojowymi. 

  • Jak wspierać dziecko w trudnym czasie? 
  • Jak rozpoznać, że istnieje problem? 
  • Jak rozmawiać? 
  • Jak dbać o bliskich i o siebie? 

Na te i wiele innych pytań odpowiemy podczas wiosennej edycji warsztatów w ramach projektu  „Jestem PoMoc. Edycja 2”. Dzięki wsparciu finansowemu m.st. Warszawy możecie wziąć w nich udział BEZPŁATNIE!

Warsztaty psychoedukacyjne to forma wsparcia dla rodziców i opiekunów, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę i podnieść poziom kompetencji rodzicielskich. Warsztaty są również okazją do wymiany doświadczeń i porozmawiania z innymi rodzicami oraz naszymi psychologami/terapeutami prowadzącymi.

Na warsztaty zapraszamy Was do naszej siedziby przy ul. Dobrej 5 lok. 2 na warszawskim Powiślu. Warsztaty będą odbywały się w godz. 9:00-15:00.

Zapraszamy do zapisów poprzez formularz Google Forms pod linkiem: https://forms.gle/GeJG3e9Fwrzm42yr8


Każdy, kto wypełni formularz, dostanie od nas informację zwrotną o zakwalifikowaniu się na warsztat. W poszukiwaniu tej informacji warto sprawdzać również folder spam.

Więcej informacji: 

Liczba miejsc jest ograniczona!

Projekt finansuje m.st. Warszawa

Szczegóły

Data:
13 kwietnia
Godzina:
09:00 - 15:00
Wydarzenie Tagi:
, , ,