Projekt Jestem Pomoc -bezpłatne grupy wsparcia

Niepewność związana z początkami zachorowań na koronawirusa, spowodowała, ze pisaliśmy do Was tak… „Koronawirus nie odpuszcza, nie chcemy panikować, ale nie wiemy (nikt w tej chwili chyba tego nie wie), jak długo przyjdzie nam jeszcze siedzieć w domu… Nie pozostaje nam więc nic innego, jak tylko przyzwyczaić się do diametralnie zmienionej rzeczywistości i układać sie w niej, tak by było nam dobrze i bezpiecznie – na tyle na ile to tylko możliwe.”

Dziś w zasadzie nadal możemy podpisać się pod tymi słowami.

Koronawirus nie odpuszcza, ale my także nie zamierzamy odpuszczać! Już od września  dwa terminami grup wsparcia dla rodziców.

W co druga niedziele, w godzinach 10:00 – 12:30, spotykać się będzie grupa wsparcia dla rodziców osób chorujących na zaburzenia odżywiania się.

Natomiast w co drugi czwartek, w godzinach 18:00-20:30, spotykać się będzie grupa wsparcia dla rodziców i opiekunów dzieci i młodzieży przejawiających zachowania ryzykowne, autoagresywne

OBIE GRUPY BĘDĄ REALIZOWANE ONLINE!!!

Zależy nam, by realizować cel jaki przyświecał nam przy pisaniu wniosku, chcemy by pomocą było objęte jak najwięcej osób – rodziców i bliskich. Dlatego tez prosimy Was o wsparcie, o udostępnianie tej wiadomości i informowanie znajomych o możliwości uczestniczenia w grupach.

Spotkania grupy są bezpłatne, projekt „Jestem PoMoc” współfinansowany jest ze środków m. st. Warszawy. Spotkania realizowane w bezpiecznej formule online, maja charakter pomocowy, samopomocowy, wspierający i edukacyjny dotyczący relacji między rodzicami i dziećmi, umiejętności komunikacji i rozwiązywania konfliktów.

Prowadzący: Renata Chronowska – psycholog, ; Dominika Markowska – psycholog, interwent kryzysowy


kontakt: pomoc@zobaczjestem.pl, tel. 883 337 883