„Kiedy odchodzą…” książka pod patronatem Fundacji

Kiedy odchodzą... to książka wyjątkowa, wypełniona od okładki narracjami osób, które doświadczyły śmierci samobójczej bliskich. Rodzice, przyjaciele, rodzeństwo dzielą się bardzo osobistymi doświadczaniami, które autor Daniel Dziewit w wyjątkowo sposób, niejako ” bez filtrów” przekazuje czytelnikowi.

W pierwszej części książki głównie rozmowy, przemyślna o sensie i bezsensie, szukanie odpowiedzi na pytania egzystencjalne. W drugiej części relacja z panelu dyskusyjnego, w którym specjaliści odpowiadają na pytane – czy warto próbować wpływać na decyzję drugiego człowieka, który sam chce pozbawiać się życia? I choć odpowiedź jest jedna, że zawsze warto, to pokazana z różnych perspektywy skłania do głębokich przemyśleń.

Kiedy odchodzą… to książka, która została objęta naszym patronatem, widzimy ogromną wartość i sens pokazania Waszych historii. Wierzymy, że dla wielu, którzy doświadczyli żałoby po śmierci samobójczej bliskich są nadzieją wsparciem. Dziękujemy autor książki, który postanowił przekazać 10%dochodu ze sprzedaży na rzecz naszej fundacji. Dziękujemy i zapraszamy do czytania, bo choć nie jest to przyjemna lektura, przytoczone rozmowy z osobami, których bliscy odebrali sobie życie, dają nadzieję dla ocalonych ale być może uratują też kogoś życie.

Książka dostępna w sprzedaży od czerwca 2020 r http://www.kiedyodchodza.pl/