Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Zachowania autoagresywne w depresji i nie tylko. Warsztaty dla rodziców i opiekunów.

25 marca @ 09:00 - 15:00

Zachowania autoagresywne w depresji i nie tylko

Podczas tego warsztatu skupimy Waszą uwagę na problemie autoagresji. Opowiemy o funkcjach takich zachowań, jakie są ich przyczyny, jak reagować i zadbać o siebie. Spotkanie poprowadzi psycholożka kliniczna dziecka  – Renata Chronowska.

Rola rodzica/opiekuna nie jest łatwa. Dzieci, a wraz z nimi cały system rodzinny, stają przed wieloma wyzwaniami rozwojowymi. 

  • Jak wspierać dziecko w trudnym czasie? 
  • Jak rozpoznać, że istnieje problem? 
  • Jak rozmawiać? 
  • Jak dbać o bliskich i o siebie? 

Na te i wiele innych pytań odpowiemy podczas wiosennej edycji warsztatów w ramach projektu  „Jestem PoMoc. Edycja 2”. Dzięki wsparciu finansowemu m.st. Warszawy możecie wziąć w nich udział BEZPŁATNIE!

Warsztaty psychoedukacyjne to forma wsparcia dla rodziców i opiekunów, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę i podnieść poziom kompetencji rodzicielskich. Warsztaty są również okazją do wymiany doświadczeń i porozmawiania z innymi rodzicami oraz naszymi psychologami/terapeutami prowadzącymi.

Na warsztaty zapraszamy Was do naszej nowej siedziby przy ul. Dobrej 5 lok. 2 na warszawskim Powiślu. Warsztaty będą odbywały się w godz. 9:00-15:00.

Zapraszamy do zapisów poprzez formularz Google Forms pod linkiem: https://forms.gle/hKc5ru1J2jF21mcp9

Każdy, kto wypełni formularz, dostanie od nas informację zwrotną o zakwalifikowaniu się na warsztat. W poszukiwaniu tej informacji warto sprawdzać również folder spam.

Więcej informacji: 

Liczba miejsc jest ograniczona!

Organizator

Fundacja Zobacz… JESTEM
Telefon:
883 336 883
Email:
kontakt@zobaczjestem.pl

Miejsce

Dobra 5/2
Dobra 5/2
Warszawa Powiśle, mazowieckie 00-344 Polska
+ Google Map
Telefon:
883 336 883