Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Zaburzenia odżywiania się – co należy wiedzieć? Warsztaty dla rodziców i opiekunów.

15 kwietnia 2023 @ 09:00 - 15:00

Zaburzenia odżywiania się – co należy wiedzieć.

Warsztat wprowadzający w tematykę zaburzeń odżywiania się. Podpowiemy jak rozpoznać pierwsze objawy, co jest ich przyczyną, gdzie szukać pomocy i jak o nich rozmawiać. Warsztat poprowadzi Danuta Wieczorkiewicz, prezes Fundacji, a przede wszystkim specjalistka doświadczona w pracy z osobami z zaburzeniami łaknienia.

Rola rodzica/opiekuna nie jest łatwa. Dzieci, a wraz z nimi cały system rodzinny, stają przed wieloma wyzwaniami rozwojowymi. 

  • Jak wspierać dziecko w trudnym czasie? 
  • Jak rozpoznać, że istnieje problem? 
  • Jak rozmawiać? 
  • Jak dbać o bliskich i o siebie? 

Na te i wiele innych pytań odpowiemy podczas wiosennej edycji warsztatów w ramach projektu  „Jestem PoMoc. Edycja 2”. Dzięki wsparciu finansowemu m.st. Warszawy możecie wziąć w nich udział BEZPŁATNIE!

Warsztaty psychoedukacyjne to forma wsparcia dla rodziców i opiekunów, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę i podnieść poziom kompetencji rodzicielskich. Warsztaty są również okazją do wymiany doświadczeń i porozmawiania z innymi rodzicami oraz naszymi psychologami/terapeutami prowadzącymi.

Na warsztaty zapraszamy Was do naszej nowej siedziby przy ul. Dobrej 5 lok. 2 na warszawskim Powiślu. Warsztaty będą odbywały się w godz. 9:00-15:00.

Zapraszamy do zapisów poprzez formularz Google Forms pod linkiem: https://forms.gle/hKc5ru1J2jF21mcp9

Każdy, kto wypełni formularz, dostanie od nas informację zwrotną o zakwalifikowaniu się na warsztat. W poszukiwaniu tej informacji warto sprawdzać również folder spam.

Więcej informacji: 

Liczba miejsc jest ograniczona!

Organizator

Fundacja Zobacz… JESTEM
Phone
883 336 883
Email
kontakt@zobaczjestem.pl

Miejsce wydarzenia

Dobra 5/2
Dobra 5/2
Warszawa Powiśle, mazowieckie 00-344 Polska
+ Google Map
Phone
883 336 883