Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Zaburzenia odżywania się – spotkanie dla rodziców i opiekunów

16 października 2021 @ 09:00 - 15:00

Zapraszamy rodziców i opiekunów dzieci i młodzieży na spotkanie wykładowe na temat zaburzeń odżywania się. Celem spotkania  jest zapoznanie uczestników ze zjawiskiem zaburzeń odżywiania (istota, przyczyny, objawy, skutki, redukcja stereotypów).  Będziemy mówili o  roli zwiększania poziomu samooceny oraz pozytywnego stosunku do własnego ciała. Celem spotkania jest dostarczenie wiedzy na temat zagrożeń związanych z ryzykownymi metodami redukcji wagi, skłonienie do refleksja na temat promowanego wizerunku szczupłej sylwetki oraz wpływu mediów na spostrzeganie siebie oraz innych;

Będziemy rozmawiać o tym jak reagować w sytuacji w której dziecko nie je lub przeciwnie objada się, jak rozmawiać . Spróbujemy wspólnie  odpowiedzieć na  jak rozmawiać, co pomaga a co szkodzi? W trakcie spotkania uczestnicy będą mili możliwość zobaczenia opakowań  leków i substancji, po które sięgają młodzi ludzie chcący zredukować wagę ciała.

Spotkania odbędą się w siedzibie fundacji Zoabacz…JESTEM chyba, że warunki epidemiologiczne na to nie pozwolą, o zmianach będziemy informować na tydzień przed planowanym terminem, prowadzący: Danuta Wieczorkiewicz – seksuolog i psycholog, Tomasz Nasewicz- farmaceuta..

Spotkanie jest bezpłatne, realizowane w ramach projektu Jestem PoMoc współfinansowanego ze środków m.st. Warszawy.

Zapisy: 883 336 883, mail:pomoc@zobaczjestem.pl.

Szczegóły

Data:
16 października 2021
Godzina:
09:00 - 15:00
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Miejsce wydarzenia

Fundacja Zobacz…JESTEM
ul.Czerniakowska 159 kl.I
Warszawa, mazowieckie 00-453 Polska
+ Google Map
Phone
883337883