Nowe projekty

Pełną parą pracujemy nad realizacją nowych projektów z Urzędu Miasta S t. Warszawa – Dzielnicy Śródmieście.

Będzie się działo! Będą konsultacje indywidualne, warsztaty i wykłady dla rodziców, grupy wsparcia oraz zajęcia psychoedukacje dla dzieci, młodzieży i dorosłych, a na koniec nagranie filmów

profilaktycznych.

 

 


Projekt Pomogę bo mogę to dziesięć dwugodzinnych spotkań, których celem jest dostarczenie wiedzy, którą można wykorzystać w życiu o:
• uzależnieniach chemicznych i behawioralnych,
• przemocy domowej i rówieśniczej,
• zachowaniach ryzykownych,
• zachowaniach autoagresywnych,
• zachowaniach samobójczych.

Aby wiedza mogła dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców, na zakończenie nakręcimy trzy filmy o charakterze profilaktycznym na wybrane tematy i będziemy je pokazywać światu za pośrednictwem różnych kanałów!
Jeżeli mieszkacie, uczycie się lub pracujecie w Śródmieściu, zapraszamy do nas.

Spotkania będą okazją do rozmów, wymiany doświadczeń i fajnej zabawy przy pisaniu scenariuszów i nagrywaniu filmów pod okiem specjalisty z kamerą.

Powstaną trzy grupy podzielone ze względu na wiek uczestników:
• dzieciaki i młodzież od 13 rż.  do ukończenia gimnazjum lub pierwszych klas szkoły średniej,
• młodzież w wieku licealnym oraz studenci,
• osoby dorosłe w różnym wieku.

Jeżeli nie macie planów na wakacje, zapraszamy Waszą Paczkę do nas lub każdego indywidualnie. Zapisy grupy@zobaczjestem.pl, pytania i wątpliwości spróbuje rozwiać Renata Chronowska kontakt@zobaczjestem.pl, lub telefonicznie 883 337 883

Projekt PoMoc to bezpłatne konsultacje indywidualne oraz dwie grupy wsparcia o charakterze samopomocowym, wspierającym i edukacyjnym.

Grupy prowadzone będę w kameralnych warunkach, przy współudziale dwóch psychologów .
Pierwsza dla osób doświadczających bądź w przeszłości doświadczały przemocy, druga dla rodziców i młodzieży przejawiających zachowania ryzykowne – dokonujące samouszkodzeń i prób samobójczych.

Zapraszamy również osoby zamieszkujące dzielnicę Śródmieście na bezpłatne  czterogodzinne warsztaty psychoedukacyjne.
Martwisz się, że Twoje dziecko jest nadmiernie niespokojne, albo wycofane, ma trudności z przystosowaniem się do nowego miejsca lub w kontaktach z rówieśnikami?  Może źle sypia, traci na wadze, ma trudne i niezrozumiałe zachowania?
Jeśli dostrzegasz te lub inne niepokojące Cię sygnały zapraszamy na bezpłatne warsztaty.

Pytania i dodatkowe informacje: Renata Chronowska kontakt@zobaczjestem.pl, lub telefonicznie 883 337 883. Zapisy: grupy@zobaczjestem.pl

Fundacja Zobacz…JESTEM , Ul. Czerniakowska 159, klatka , domofon 200 , Warszawa

Koszt: BEZPŁATNE