Zapraszamy na zakupy do THE BODY SHOP – każda transakcja to 10gr na rzecz Fundacji

Uwaga! Wspaniała wiadomość! Jest nam niezmiernie miło poinformować, że naszą Fundację w listopadzie i w grudniu wspiera marka THE BODY SHOP!

THE BODY SHOP powstał w 1976 roku z inicjatywy Anity Roddick. Firma zawsze znajdowała nowe rozwiązania, aby przełamać złe tendencje, być silnym i odważnym. Dziś ich zaangażowanie w to, aby wzbogacać a nie wykorzystywać środowisko i społeczeństwa, jest silniejsze niż kiedykolwiek. Od zawsze marka THE BODY SHOP angażowała się w trudne kampanie na rzecz wzbogacania zarówno społeczeństw jak i planety, jej bioróżnorodności oraz zasobów.

Tym razem podczas Świąt Bożego Narodzenia marka THE BODY SHOP przeznaczy 10 gr od KAŻDEJ dokonanej transakcji pomiędzy 1 listopada a 31 grudnia 2021 na rzecz Fundacji Zobacz… JESTEM.

The Body Shop jest oryginalną, naturalną oraz etyczną marką kosmetyczną. Szeroka gama produktów The Body Shop obejmuje kosmetyki pielęgnacyjne do ciała, twarzy oraz makijażu, a wśród nich także produkty wegetariańskie i wegańskie. W ofercie można znaleźć kultowe masła, pachnące żele pod prysznic oraz kosmetyki do pielęgnacji twarzy dla każdego typu cery, zawierające unikatowe i starannie wyselekcjonowane składniki z całego świata.

Pędźcie po zakupy online na: https://thebodyshop.pl/ lub w sklepie stacjonarnym https://thebodyshop.pl/sklepy #thebodyshoppl @thebodyshoppl #dobrzeosobie