Wspiera nas – Podsluchane.pl

Podsluchane.pl, sieć zrzeszająca jedne z najpopularniejszych w Polsce podcastów popkulturowych, postanowiła w tym świątecznym okresie dobroci i dobroczynności wesprzeć Fundację Zobacz… Jestem. Kwestie zdrowia psychicznego są im osobiście bardzo bliskie i mają wielu młodych widzów i słuchaczy, którym może się przysłużyć pomoc Fundacji.
Gorąco zachęcają wszystkich – nie tylko fanów Podsluchane.pl – do wsparcia Fundacji w te Święta. Sieć przeznaczy cały grudniowy przychód ze swojego patronite’a na datek dla Fundacji. Przekaże też na konto Fundacji wszystkie Superczaty, które widzowie wpłacą przy okazji premiery specjalnego świątecznego odcinka Sesji na podsłuchu (już w najbliższy weekend!) oraz nadchodzącego live Q&A z ekipą Podsluchane.pl (w poniedziałek, 23.12 o 19:00) na Youtube.

Jeśli chcecie wesprzeć Fundację, możecie to zrobić poprzez zbiórkę Podsluchane.pl na Facebooku (podsluchane.pl/wigilia2019) lub bezpośrednio na stronie Fundacji poprzez płatność DotPay: zobaczjestem.pl/darowizna-dotpay (z tytułem/dopiskiem „Darowizna Wigilia2019”).

Podsluchane.pl to m.in:
– Myszmasz, prowadzony od 2013 roku podcast popkulturowy, w którym co dwa tygodnie omawiamy najgłośniejsze premiery dużego i małego ekranu, a także starsze dzieła, które akurat nas zainteresowały.
– Gorące Krzesła, podcast, w którym prowadzący przyglądają się grom komputerowym jako części szerszej kultury.
– Sesje na Podsłuchu, prowadzony od 2015 roku podcast przedstawiający gry fabularne zgranej paczki znajomych, w którym tworzymy fikcyjne światy, prawdziwe postaci i wspólne historie. Dodatkowo od 2018 roku Sesje na podsłuchu udostępniają zapis rozgrywki w formie wideo.
Więcej na podsłuchane.pl