Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Jestem PoMOC – Spotkanie dla profesjonalistów – przemoc rówieśnicza

11 grudnia 2020 @ 17:00 - 20:00

W ramach programu Jestem PoMOC, zapraszamy specjalistów z bliskiego otoczenia dzieci i młodzieży – psychologów, pedagogów szkolnych, nauczycieli i wychowawców, do udziału w bezpłatnym spotkaniu wykładowym, dotyczącym przemocy rówieśniczej. W trakcie wykładu zgłębimy i usystematyzujemy wiedzę na temat tego, czym jest przemoc, jak ją definiujemy, omówimy formy przemocy rówieśniczej. Porozmawiamy także o czynnikach ryzyka przemocy, o typach ofiar oraz o tym, na jakie symptomy należy zwracać uwagę w pracy z dziećmi i młodzieżą. Omówimy procedury i sposoby reagowania na przemoc, a także aspekty prawne związane z tym zagadnieniem. Spotkanie będzie również okazją do podzielenia się swoimi doświadczeniami z pracy zawodowej.

Spotkanie poprowadzą specjaliści z zakresu psychologii, seksuologii, farmakologii i prawa.

Zajęcia odbędą się stacjonarnie w siedzibie Fundacji Zobacz…JESTEM przy ul. Czerniakowskiej 159 w Warszawie (kl. I domofon 200). W razie konieczności, spotkania będą się odbywały on-line.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Obowiązują zapisy: tel.: 883 337 883, e-mail: pomoc@zobaczjestem.pl

Spotkania odbywają się w ramach realizacji zadania publicznego Jestem PoMOC współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy.

Miejsce

Fundacja Zobacz…JESTEM
ul.Czerniakowska 159 kl.I
Warszawa, mazowieckie 00-453 Polska
+ Google Map
Telefon:
883337883