NASI WOLONTARIUSZE:

 

Magda PłatekMagda Płatek

Lubię pomagać, lubię dbać o innych i uwielbiam zabawę z dziećmi. Fundacja jest dla mnie magicznym miejscem, w którym uzyskałam wiele ciepła i dobroci. Otrzymując tak wiele, chciałam móc dzielić się tym  z innymi, dlatego też zdecydowałam się na wolontariat.Pasek_Zobacz_JESTEM-1

Ewa Jaroch

Prowadzę fora internetowe – pomocowe – dotyczące różnego rodzaju zaburzeń. Interesuję się tematyką zaburzeń odżywiania się. Uwielbiam czytać. Mam umysł techniczny i w tym zakresie staram się pomagać w działaniu Fundacji. Uwielbiam przychodzić do Fundacji, uwielbiam kawę robioną przez Antka. Jest to miejsce, w którym odpoczywam i zdobywam nowe umiejętności.

Pasek_Zobacz_JESTEM-1

Karolina GaKarolina Gackowskackowska

Nazywam się Karolina i mam 34 lata. Chcę się podjąć wolontariatu, bo chcę zmienić swoje życie, a jeżeli przy okazji komuś pomogę to tym lepiej. Od 9 lat mieszkam w Warszawie i uczęszczam na terapię. Przeszłam anoreksję, bulimię, mam też zdiagnozowane zaburzenia osobowości Borderline. Chciałabym, aby Fundacja stała się moim drugim domem, bo jestem bardzo samotną osobą, też pewnie z racji moich zaburzeń. Chcę nauczyć się funkcjonować w grupie i być jej częścią. Nie chcę nosić dłużej etykiety Borderline, chcę być zwyczajną, miłą, dającą się lubić dziewczyną. Mam trzy koty, ukończyłam amerykanistykę, bo zawsze chciałam uciec z rodzinnego domu do Stanów, ale myślę, że tu w Warszawie i pod skrzydłami mojej terapeutki i Fundacji właśnie znalazłam swoje miejsce. Obecnie pracuję zawodowo. Wciąż biorę leki, które pomagają mi pohamować się z napadami bulimicznymi i impulsami, ale chciałabym kiedyś móc funkcjonować bez nich. Ogólnie myślę, że pomaganie dzieciakom tak jak to robi Fundacja, a także uświadamianie rodziców i bliskich jak radzić sobie z przemocą, ale także trudnymi emocjami i sytuacjami jest bardzo fajne. Jestem przekonana, że gdyby ktoś uświadomił moją mamę gdy byłam dzieckiem jak bardzo źle się dzieje w moim domu i środowisku, i wytłumaczył dlaczego zachowuję się tak „nieodpowiednio, nienormalnie” będąc ofiarą przemocy, zareagowałaby i uchroniłaby mnie przed nią. Dzięki temu, że znalazłam terapię, mama wspiera mnie i pomaga mi wiele lat później. Fundacja pomaga między innymi takim dzieciakom jak ja TERAZ.

Pasek_Zobacz_JESTEM-1

Krystyna Radomska-Paszczyk

Tu niedługo będzie opis.

Pasek_Zobacz_JESTEM-1

Dołączyć możesz na wiele sposobów:) nasze hasło to: POMAGAĆ MOŻE KAŻDY!

Możesz pomóc Nam na wiele sposobów:

  • pisząc artykuły naukowe lub popularnonaukowe
  • dzieląc się swoim doświadczeniem
  • pomagając nam w kontaktach z organizacjami na całym świecie
  • tworząc filmiki i grafiki reklamujące
  • tworząc audycje
  • tworząc bazy danych
  • rozdając ulotki reklamujące projekty i inne nasze działania
  • dzieląc się swoimi pomysłami

zadzwoń: 883 337 883, napisz: kontakt@zobaczjestem.pl,  https://www.facebook.com/ZobaczJestem

 

cropped-cropped-Thank-You.png