Przemoc rówieśnicza. BEZPŁATNE konsultacje psychologiczne

Zapraszamy na BEZPŁATNE konsultacje psychologiczne, indywidualne, w czasie trwania kampanii 19 Dni Przeciwdziałania Przemocy wobec Dzieci i Młodzieży, dla ofiar przemocy rówieśniczej, ich rodzin, przyjaciół, nauczycieli… Kampanie koordynuje Fundacja Po Drugie (http://www.podrugie.pl/)

19_days_banner_eng

Konsultacje psychologiczne pomogą zdefiniować problem, określić źródło problemów i zastanowić się nad ich rozwiązaniem. Spotkania odbywa się będą w listopadzie, w czasie kampanii: 1-19 listopada 2015 roku. 

Przemoc rówieśniczą możemy spotkać wszędzie – w szkołach, na podwórku, na ulicy, w sieci… Przemoc słowna, emocjonalna, fizyczna. Każda z nich wchodzi w skład szeroko rozumianego tu zjawiska.

Zainteresowanych prosimy o kontakt: Fundacja Zobacz… JESTEM tel. 883 337 883 lub mailowy: kontakt@zobaczjestem.pl

Dodatkowo zapraszamy do lektury krótkich artykułów, które będą pojawiać się na naszych stronach. Pojawi się w nich charakterystyka przemocy rówieśniczej w 19 częściach, które w całości stworzą pełną prezentację zagadnienia. Zaprezentowane zostanie ujęcie przemocy rówieśniczej z perspektywy socjologicznej, prawnej, psychologicznej, pedagogicznej, kryminologicznej, antropologicznej.

plakat-19dni