Gramy, a nie ćpamy. Przygotowanie do spektaklu! Każdy piątek o 16!

Już od 11 września rozpoczynamy WIELKIE PRZYGOTOWANIA do spektaklu, który zaprezentujemy na teatralnych deskach Domu Kultury Śródmieście. Zapraszamy wszystkich, którym marzy się występ w świetle reflektorów! To niepowtarzalna szansa, aby wziąć aktywny udział w kreowaniu, planowaniu i realizacji prawdziwego spektaklu! Kostiumy, scenografia, scenariusz, promocja… to niektóre z elementów, które będziemy wspólnie tworzyć.

Premiera 23 listopada o 19, na scenie przy ulicy Smolnej 9. Razem z pewnością oczarujemy widownię.

Po spektaklu przewidujemy debatę, dotyczącą problematyki projektu Gramy, a nie Ćpamy.

Spotykamy się w piątki w godzinach 16-20. Pierwsze spotkanie już 11.09, w siedzibie Fundacji Zobacz… JESTEM!

Kolejne terminy spotkań:

wrzesień: 18, 25

październik: 02, 09, 16, 23, 30

listopad: 06, 13, 20, 23, 27

grudzień: 4

Nie ma problemu z dołączeniem w trakcie cyklu zajęć!

Zapisy:

Marta: 883 337 883 lub marta.soczewka@zobaczjestem.pl

Zajęcia poprowadzą:

Judyta Berłowska – absolwentka Wydziału Wiedzy o Teatrze w Akademii Teatralnej w Warszawie oraz reżyserii teatralnej w Wydziale Reżyserii Dramatu w PWST w Krakowie. Była asystentką przy takich produkcjach jak: spektakl dyplomowy Wydziału Aktorskiego „Blue room” w PWST Kraków w reżyserii Agnieszki Glińskiej oraz „Moby dick” w Operze Narodowej w reżyserii Barbary Wysockiej. Publikowała recenzje teatralne oraz brała udział w licznych warsztatach aktorskich. Rezydentka teatru Collegium Nobilium przy Międzynarodowym Festiwalu Szkół teatralnych w latach 2009 oraz 2011. W grudniu 2014 roku otrzymała Główną Nagrodę na Festiwalu “Forum Młodej Reżyserii”.

Agnieszka Stachowicz – psycholog, terapeuta dzieci i młodzieży. W Fundacji Zobacz…JESTEM zajmuje się tematyką problemów i trudności dzieci i młodzieży, od zaburzeń emocjonalnych na tle psychicznym, po zaburzenia poznawcze, wynikające z deficytów mózgowych. W Poradni JESTEM prowadzi terapię dzieci i młodzieży np. zaburzeń odżywiania się, depresji młodzieńczej, zaburzeń lękowych. Pracuje pod stałą superwizją.

Projekt współfinansuje m.st. Warszawa – Dzielnica Śródmieście