Fundacja Zobacz… JESTEM na Urban Market Warszawa

Urban Market edycja wiosna 2014 Strefa Kids - Fundacja Zobacz... JESTEM, targ, świeże, naturalne warzywa polskie

Urban Market edycja wiosna 2014 Strefa Kids - Fundacja Zobacz... JESTEM, targ, świeże, naturalne warzywa polskie

Miło nam poinformować, że bierzemy udział w wydarzeniu URBAN MARKET (Strefa Kids), które odbędzie się 13 kwietnia 2014 w 1500m2 do wynajęcia (ul. Solec 18).

Co będzie się działo?

Same atrakcje :)

Fundacja Zobacz … JESTEM gorąco zaprasza 13 kwietnia do strefy KIDS w ramach targów URBAN MARKET.

Będzie to niepowtarzalna okazja dla Rodziców, Opiekunów i Wszystkich Zainteresowanych do tego, aby wspólnie zastanowić się nad sposobami żywienia niemowląt i starszych dzieci.

Pomoże nam w tym Pani Doktor Alicja Sapała-Smoczyńska, która podczas tego wydarzenia w godzinach od 13 – 15 będzie odpowiadała na Państwa pytania i rozwiewała różne wątpliwości związane z żywieniem i stanem zdrowia dzieci.

Natomiast z psychologiem Danutą Wieczorkiewicz będziecie Państwo mogli porozmawiać na tematy związane z profilaktyką i leczeniem zaburzeń odżywiania.

Nasz pedagog – Katarzyna Brzoza – stanie na posterunku w pełnej gotowości do udzielania Państwu porad w kwestiach wychowawczych, a także „przemyci” kilka sposobów na jadka i niejadka.

Ponadto, czekać będą na Państwa informacje dotyczące naszych warsztatów oraz ciekawe materiały edukacyjne.

A wszystkie dzieci będą mogły m.in. upiec ciasteczka z masy solnej, zrobić wieżę z chrupek kukurydzianych i makaronu, a także dzięki pomalowanej buzi przemienić się w ulubioną postać lub zwierzątko.

Zapraszamy!

[button url=”https://www.facebook.com/events/634555106598803/” style=”button” size=”normal” type=”square” target=”_blank”] DOŁĄCZ NA FACEBOOKU [/button]