Zamknięta grupa terapeutyczna dla dorosłych osób chorujących na zaburzenia odżywiania się (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie, nocne jedzenie, alkoreksja, ortoreksja, bigoreksja)

Do udziału w grupie terapeutycznej zapraszamy osoby dorosłe.

Zamknięty charakter grupy oznacza, że nie będzie możliwości dołączenia do grupy po pierwszym miesiącu jej trwania.

Do udziału w grupie zapraszamy osoby dla których terapia grupowa będzie podstawową formą leczenia oraz osoby objęte terapią indywidualną po wcześniejszym uzgodnieniu tego z terapeutą prowadzącym.

Grupa pracuje w nurcie psychodynamicznym.

W trakcie 10-miesięcznej pracy będziemy skupiać się nie tylko na wyeliminowaniu objawów, ale przede wszystkim na próbie ich zrozumienia oraz na mechanizmach, które doprowadziły do powstania choroby.

Terapia grupowa umożliwia uczestnikom dzielenie się swoimi doświadczeniami, przemyśleniami i emocjami. Stwarza możliwość bycia dla siebie wzajemnie wsparciem oraz „lustrem” dającym informacje zwrotne na temat funkcjonowania w życiu codziennym np. w relacjach z innymi ludźmi.

Praca grupy terapeutycznej m.in. opiera się na zasadzie poufności. Wszyscy uczestnicy zobowiązani są do nieujawniania na zewnątrz treści wnoszonych przez uczestników grupy terapeutycznej.

Uczestnikami grupy nie mogą być osoby, które pozostają na co dzień ze sobą w różnych relacjach np.: małżeńskich, rodzinnych, partnerskich, przyjacielskich, zawodowych i itp.

Udział grupie terapeutycznej poprzedzony jest spotkaniem konsultacyjnym. Koszt spotkania konsultacyjnego: 100 zł

Termin:

Spotkania odbywają się raz w tygodniu we wtorki w godzinach 19.15 – 21.15

Czas trwania grupy: 6 września 2016 – 21 czerwca 2017

Koszt udziału:

400,00 zł miesięcznie

Prowadzący:

Danuta Wieczorkiewicz – psycholog, seksuolog

Dowiedz się więcej: zadzwoń 883 337 883 lub napisz: kontakt@zobaczjestem.pl